Skip to content

O nama

Vizija

Stvaranje prepoznatljive organizacije koja će pridonositi razvoju humanog društva na način da svi njegovi članovi prepoznaju i razviju svoje pune osobne i profesionalne potencijale te time aktivo pridonesu dobrobiti cijele zajednice.

Misija

Razvoj psiho-socijalne i pedagoške podrške i pomoći svim članovima društva, s posebnim naglaskom na djecu i mlade, putem organiziranja i provođenja edukacija, savjetovanja i istraživanja.

Vrijednosti

Izgradnja humanog društva i njegovanje vrijednosti na kojima se ono temelji moguće je jedino suradnjom svih onih koji teže istom cilju.

Usluge

Centar se bavi savjetovanjem i podukom djece, mladeži, odraslih, obitelji i organizacija sa svrhom rješavanja svakodnevnih problema i unapređenja kvalitete njihovog života. Nadalje, Centar organizira stručne seminare, tribine, tečajeve, radionice i predavanja.

Naš Tim

Ivana Belamarić

dipl. psiholog

Voditeljica ureda

Kontakt: 01/6701 224

Mob: 091/2137 427

Email: ivana@centar-sirius.hr 

Mirela Miharija

prof. psihologije

Predsjednica i programska voditeljica za psihosocijalne programe

Tel: 01/6701 224

Mob: 091/6310 389

Email: mirela@centar-sirius.hr

 

doc.dr.sc.Lovorka Brajković

klinički psiholog

Programska voditeljica za zdravstvene programe

Tel: 01/5620 942

Email: lovorka@centar-sirius.hr 

Andreja Zlatarić

bacc. ekonomije

Stručna suradnica za financije

Tel: 01/6701 224

Email: andreja@centar-sirius.hr

Sanja Bijelić Gudelj

mag.psihologije i psihoterapeut

Stručna suradnica za djecu i mlade

Tel: 01/6701 224

Email: sanja@centar-sirius.hr

 

 

Ivana Mostarac 

mag.psihologije

Stručna suradnica za djecu i mlade

Tel: 01/5620 942

Email: ivana.mostarac@centar-sirius.hr

Ana Vučer

mag.soc.pedagogije i psihoterapeut

Stručna suradnica za djecu i mlade

Tel: 6701 224

Email: ana@centar-sirius.hr

 

Marina Horvat

dipl. politolog

Stručna suradnica za projekte i programe

Tel: 01/6701 224

Email: marina@centar-sirius.hr

 

Adrijana Hadžić

mag. socijalnog rada

Stručna suradnica za projekte i programe

Tel: 01/6701 224

Email: adrijana.hadzic@centar-sirius.hr

Vijesti

Projekti i programi

Provodimo različite projekte i programe iz područja osnaživanja djece, mladih, obitelji i skupina u potrebi…

Publikacije i teme iz psihologije

DJECA

Potrebna vam je stručna procjena i pomoć prilikom problema u psihološkom funkcioniranju djeteta i/ili psihosocijalnom razvoju, pomoć u odabiru odgovarajuće škole ili studija, teškoća u svladavanju školskog gradiva…

MLADI

Ako vaši adolescenti nailaze na akademske teškoće, probleme koncentracije, osjećaje neadekvatnosti, ne mogu odlučiti o daljnjem odabiru obrazovnog programa/zanimanja, obratite nam se…  

ODRASLI

Osjećate probleme u svakodnevnom funkcioniranju uslijed stresa, traumatskog događaja, preplavljuju vas neugodne emocije straha, tuge, niste sigurni kako riješiti određene probleme i/ili interpersonalne odnose, potrebna vam je stručna procjena cjelokupnog psihičkog funkcioniranja… 

ORGANIZACIJE

Želite odabrati odgovarajuću osobu za svoju organizaciju, trebate stručnu evaluaciju svojih projekata i smjernice za razvoj budućih programa/projekata…