Naš tim

Ivana Belamarić, dipl. psihologinja
Voditeljica ureda
Kontakt: 01/6701 224; 091/2137 427;
ivana@centar-sirius.hr

Mirela Miharija, prof. psihologije
Predsjednica i Programska voditeljica
za psihosocijalne programe

Kontakt: 01/6701 224; 091/6310 389;
mirela@centar-sirius.hr

lovorka_02

dr.sc.Lovorka Brajković, prof.klinički psiholog
Programska voditeljica za zdravstvene programe
Kontakt: 01/6701 224; 099/6824168;
lovorka@centar-sirius.hr

danijel

Danijel Bićanić, mag. psihologije
Viši stručni suradnik
Kontakt: 01/6701 224; 091/2137 428;
danijel@centar-sirius.hr

sanja

Sanja Bijelić, mag. psihologije
Stručna suradnica za djecu i mlade
Kontakt: 01/6701 224; 091/2137 426;
sanja@centar-sirius.hr

tena_2

Tena Šimek, mag. sociologije
Programska asistentica
Kontakt: 01/6701 224
tena@centar-sirius.hr

eva-jurkovic

Eva Jurković, mag. psihologije
Suradnica na stručnom osposobljavanju
Kontakt: 01/6701 224
eva@centar-sirius.hr

 Upravni odbor

Blaženka Gogić,
prof. psihologije, umirovljenica
Inja Erceg Jugović,
dr.sc. psihologije, Filozofski fakultet u Zagrebu
Marija Curić,
marketing stručnjakinja, MBR